نمایشگاه «نقاشی ما و معلممون» با رویکرد خلاقیت کودکان افتتاح شدبه گزارش ایده رسانه به نقل از خبرگزاری مهر، نمایشگاه گروهی «نقاشی ما و معلممون» که بر پایه خلاقیت در نقاشی با کمک قصه، شعر و بازی شکل گرفته و ارائه کننده هنر نقاشی کودکان و نوجوانان است ۱۲ اردیبهشت ماه با حضور احمد رویایی، رضا عبدلی، اکبر نجیبی، اکبر نیکان پور، فرشاد گلشاهی معاون آموزش اداره کل ارشاد و کیهان محمدخانی قائم مقام زیباسازی شهرداری در گالری رسول مهر اداره کل ارشاد استان تهران افتتاح شد.

این نمایشگاه تصویرسازی کودکان و نوجوانان را در زمینه تخیل به چالش می‌گیرد و برای تقویت این توانایی، کودکان با استفاده از تکنیک‌های نقاشی مثل چسب چوب، آبرنگ، چاپ نمک، چاپ مشما، چاپ میسکت  و… نقاشی‌های خود را خلق می‌کنند.

این نمایشگاه با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد شمیرانات به مناسبت روز معلم برگزار شده است که در این مراسم از اکرم‌السادات شرق آزادی کارشناس خلاقیت کودکان و مدرس هنر کودک و نوجوان برای تلاش‌هایش در این زمینه قدردانی شد.

این نمایشگاه از ۱۲ اردیبهشت ماه به مدت یک هفته از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران واقع در سعادت‌آباد، بلوار دریا، خیابان مطهری شمالی، کوی مروارید دایر است.

کد خبر ۴۶۰۸۷۹۷لینک منبع

نویسنده نوشته: ربات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 7 =