فرصت‌های شغلی در اینوتکس ۲۰۱۹


به گزارش ایسنا به نقل از کارجو پلاس، دبیر نمایشگاه هدف از برگزاری این نمایشگاه را افزایش تعامل بین سرمایه‌گذاران و استارتاپ ها و شرکت‌های فناور، افزایش میزان مشارکت و همکاری دوجانبه و چند جانبه میان شرکت‌ها و استارتاپ‌های داخلی و بین‌المللی با یکدیگر و همچنین تولید و ارائه محتوای جدید برای اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری عنوان کرد.
وجود شرکت‌ها و استارتاپ‌های مختلف در این نمایشگاه، این فرصت را برای دانشجویان و علاقه‌مندان حوزه فناوری به وجود می‌آورد که از نزدیک با مدیران این شرکت‌ها و نحوه کار آن‌ها آشنا شوند.حدود ۴۰۰ استارتاپ در این نمایشگاه حاضر هستند که در میان آن‌ها استارتاپ‌های فعال در زمینه کاریابی نیز وجود دارند، و افرادی که به دنبال کار هستند می‌توانند از این فرصت برای جستجوی شغل و شبکه‌سازی استفاده کنند.
کارجوپلاس هم در بخش استارتاپ‌های این نمایشگاه حاضر است و می‌توانید با نصب اپلیکیشن کارجوپلاس از لینک فرصت‌های شغلی جدید را قبل از حضور در نمایشگاه هم مشاهده کنید.و همین‌طور تیم کارجوپلاس در نمایشگاه به شما کمک می‌کند تا شغل متناسب با مهارت‌های خود را پیدا کنید.
نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه ۱۳۹۸ در فضای ۱۰ هزار متری نمایشگاه بین‌المللی تهران با شعار (اکوسیستم نوآوری وفناوری زیر یک سقف) در حال برگزاری هست.انتهای رپرتاژ خبری .

لینک منبع

نویسنده نوشته: ربات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =