واشنگتن: همچنان به راه حل 2 دولتی متمرکز هستیم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت، به رغم مخالفت «بنیامین نتانیاهو» و کابینه افراطی اش، ایالات متحده همچنان تلاش می کند تا این رژیم را نسبت به راه حل 2 دولتی متقاعد کند.

به گزارش ایده رسانه، «ودانت پاتل» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک جلسه مطبوعاتی بیان کرد: «این مسیله ای است که ما عمیقا بر روی آن متمرکز هستیم. راهکار دو دولتی همچنان هدفی برای وزارت خارجه و رییس جمهور است.»

روزنامه ایندیپندنت به نقل از سخنگوی وزارت خارجه آمریکا نوشت: «راه حل دو دولتی مسیله ای است که ما همچنان به تمرکز بر روی آن ادامه می دهیم.»

این اظهارات «ودانت پاتل» درحالی مطرح شده است که «جوزپ بورل» مسیول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در جریان سفر به کالیفرنیا گفت: به نظر می رسد که آمریکا در دیپلماسی خاورمیانه «خسته» شده است.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و کابینه اش هیچ نشانه ای مبنی بر استقبال از راه حل سیاسی برای این درگیری نشان نمی دهند و در عوض به تداوم جنایات خود در نوار غزه ادامه می دهند.

رژیم صهیونیستی علی رغم محکومیت های بین المللی و منطقه ای همچنان در دویست و بیست و دومین روز جنگ، به تجاوزات خود به غزه ادامه می دهد. رژیم اشغالگر پس از آنکه سه شنبه هفته گذشته گذرگاه مرزی رفح را اشغال و جریان ورود کمک ها به نوار غزه را متوقف کرد، قصد دارد به جنگ نسل کشی، قحطی و محاصره فلسطینی ها در غزه ادامه دهد.

پایان خبر ایده رسانه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واشنگتن: همچنان به راه حل 2 دولتی متمرکز هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واشنگتن: همچنان به راه حل 2 دولتی متمرکز هستیم"، کلیک کنید.